» ING Bank» KONTO Z LWEM Komfort

Ing konto

Konto Komfort z Lwem to konto dla aktywnych Klientów, którzy mają większe wymagania odnośnie oferty bankowej i często korzystają z kanałów elektronicznych (Internet, telefon, bankomaty).. Dodatkowo posiadacz Konta Komfort może uzyskać: atrakcyjnie oprocentowane Otwarte Konto Oszczędnościowe z możliwością wpłat i wypłat w dowolnej chwili bez utraty odsetek, ubezpieczenie Towarzystwa ING Nationale-Nederlanden w wysokości 10.000 zł. Bank Śląski


Podstawowe cechy konta Komfort to:WYPEŁNIJ WNIOSEK


ING Bank OnLine

To bezpośredni szybki dostęp do KONTA poprzez Internet. ING BankOnLine pozwoli bezpłatnie przez 24 godziny na dobę:

Teraz przelewy za pośrednictwem systemu ING BankOnLine - 0 złWYPEŁNIJ WNIOSEK


Pakiet SMS

Pakiet SMS to usługa dla posiadaczy KONT Z LWEM, która umożliwi Ci otrzymywanie dowolnej liczby wiadomości wysyłanych przez Bank w formie wiadomości SMS. Dzięki niej już po paru sekundach możesz otrzymać np. informację o wypłacie, która wpłynęła na Twoje KONTO.

Pakiet SMS pozwoli Ci otrzymywać automatycznie wysyłane przez Bank powiadomienia o:

Możesz również otrzymywać dodatkowe informacje o:WYPEŁNIJ WNIOSEK


Otwarte Konto Oszczędnościowe

To idealny sposób na oszczędzanie, który daje Ci swobodę dostępu do swoich pieniędzy jak również atrakcyjne oprocentowanie.

Podstawowe zalety:

Otwarte Konto Oszczędnościowe może być prowadzone także w EURO i w USD.WYPEŁNIJ WNIOSEK


Limit zadłużenia

Limit zadłużenia to stały dostęp do dodatkowych środków na Koncie, które można wykorzystać na dowolny cel. Jest on przeznaczony dla posiadaczy KONTA Z LWEM i można o niego wnioskować już w momencie otwarcia Konta!

Podstawowe zalety:

O limit zadłużenia może się ubiegać każda osoba, która uzyskuje dochody w wysokości min. 1000 zł i posiada u nas Konto. Klienci posiadający Konto z Lwem, regularnie zasilane dochodami od co najmniej 6 miesięcy, nie muszą składać żadnych dodatkowych zaświadczeń. Ponadto, mogą otrzymać wyższy limit! Pozostali Klienci zostaną poproszeni o udokumentowanie uzyskiwanych dochodów na formularzu zaświadczenia o zarobkach.WYPEŁNIJ WNIOSEK


Pozostałe opłaty i prowizje

Zapoznaj się z Tabelą opłat i prowizji [PDF].
Sprawdź również Regulamin rachunku [PDF].WYPEŁNIJ WNIOSEK


Zobacz jak założyć Konto z Lwem Komfort

Zakładanie konta ing

WYPEŁNIJ WNIOSEK